бактерицидные облучатели, светодиодные панели, светодиодные лампы Т8, влагозащищенные светильники, офисные светильники, торговое освещение, промышленные светильники

Продукция

Услуги

Фильтр по товарам:

Доп. свойств нет

Модульні (магістральні) системи освітлення сьогодні стали актуальною складовою сучасного інтер'єру.
Будучи одночасно декоративним та технологічним елементом, модульні системи освітлення мають незаперечну перевагу у монтажі, обслуговуванні та в рівномірному освітленні та прикрасі торгових приміщень у порівнянні з дискретними світильниками.

 

Компанія "Фенікс Лайтінг" пропонує сучасні магістральні системи ЛСО СТРІМЛАЙН та ЕКОЛОЙН під світлодіодну лампу Т8, а також лінійні світлодіодні світильники ФЛЕКСЛАЙН з вбудованими світлодіодними модулями, які призначені для освітлення супер та гіпермаркетів.

  • Магістральні  світильнки під LED лампу Т8  (джерело світла світлодіодна лампа Т8 G13)
  • Магістральні світильники під люмінесцентну лампу (джерелом світла служать стандартні люмінесцентні лампи, потужністю 58 Вт.) Система комплектується відбивачами з листової сталі з білим порошковим покриттям, електромагнітним або електронним пускорегулюючими апаратами (ЕПРА).
  • Магістральні лінійні світлодіодні світильники ФЛЕКСЛАЙ (джерело світла лінійні світлодіодні модулі )

 

Магістральні світильники можуть встановлюватися індивідуально або формувати безперервну світлову лінію, необхідної довжини та комплектації.


За бажанням замовника Магістральні світильники комплектуються аварійними акумуляторними модулями на 1:00 або 3:00 безперебійної роботи.


Примітка:світильники комплектуються стартерами та лампами тільки на вимогу замовника.

Купити магістральні світильники прошу звертатися:

(044) 206-74-42

(044) 206-74-62

(050) 330-66-70 (Viber) 

(050) 310-10-91 (Viber)

З питань проектування освітлення прошу звертатися до 

проектного відділу:

+380(44) 206-74-62,

+380(50) 310-10-91 (Viber) 

 

Показывать на странице: